درباره من

معرفی
من در پنجم خرداد ماه ۱۳۳۴ در شهر تهران به دنیا آمدم . البته اصلیت من شیرازی است ولی به خاطر اختلافات خانوادگی وقتی مادرم باردار بود به تهران آمد . اسم اصلی من ( اسدالله عفت پیشه ) می باشد . من از سنین نوجوانی شروع به سرودن شعر کردم و در آن زمان های دور گاهی شعرهایم را در روزنامه کیهان و نشریات دیگر به چاپ می رساندم و در زمینه تئاتر فعالیت میکردم . در ۱۶ سالگی اولین نوشته هایم را برای کودکان و نوجوانان نوشتم با نام های  پری زیبای گل داوودی .. قسم .. آن شب .. که بعدها منتشر شد و پری زیبای گل داوودی در سال ۱۳۵۹ با نفاشی خودم منتشر شد . اولین نوشته ام برای کودکان و نوجوانان با نام پرنده در سال ۱۳۵۶ منتشر شد که متاسفانه با مشکلات سانسور و توقیف روبرو شد و در سال ۱۳۵۸ متن کامل آن منتشر شد و ……

 

عضو هیچ حزب و گروه و دسته ای نیستم وخوشبختانه هیچوقت وعده های دروغین این گروه ها که دم از آزادی و دموکراسی می زنند اما تنها بفکر منافع خودشان هستند و از مردم به عنوان سپر بلای خود و قربانی استفاده می کنند نتوانست مرا فریب دهد و می دانم زیر سقفی رفتن وابستگی می آورد و آدمی را یکسو نگر می کند و اگر با خیلی ها شاید هم عقیده نباشم اما به عقیده ی دیگران احترام می گذارم . از تهمت زدن و افترا به دیگران بیزارم و اعتقاد دارم راه را برای نقد عقاید و افکار باید باز گذاشت ..
به نوجوانان ۱۳ تا ۱۹ ساله ی آسیب پذیر مشاوره ی رایگان می دهم چون اعتقاد دارم آینده را این ها می سازند . برایشان وقت می گذارم و با هنر خوب گوش کردن آشنا هستم .
در زمینه ی شعر و ادبیات فعالیت می کنم . شعر می کویم . نقاشی می کنم . و برای کودکان و نوجوانان می نویسم .
طبیعت را دوست دارم . عاشق سادگی و صداقت هستم . سعی می کنم بدون توقع دیگران را دوست داشته باشم . مخالف جنگ و تبعیض و بی عدالتی هستم و به خوشبختی مردم دنیا می اندیشم .
عاشق فروغ فرخ زاد و نیما یوشیج و صادق هدایت هستم . نیکوس کازانتزاکیس و گابریل گارسیا مارکز و اینیا تسیو سیلوونه را دوست دارم . با عطار و مولوی حال می کنم . از شخصیت آنجلیوجولی خوشم می آید . به تساوی حقوق زن و مرد معتقدم و به وطن خود ایران عزیز عاشقانه عشق می ورزم .. و همیشه عاشق این وطن عزیز بوده ام و به تمامیت ارزی و استقلال آن می اندیشم و معتقدم که نباید زیر بار هیچ کشور استعماری رفت و اعتقاد به روابط حسنه با کشو.رهای دوست و همسایه دارم و این که ایران در جهان جایگاه واقعی خود را پیدا کند و به فرهنگ و آیین خود احترام بگذاریم و روابطمان با دنیا بر اساس حسن نیت بوده باشد و هیچ کشوری نتواند در امور داخلی ما دخالت کند و ایران از آن ایرانی باشد و بس …

24

1 comment

دیدگاهتان را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.